YIL

48

YIL

48

48 yıldır kaliteyi ve güveni sizler için üretiyoruz. Medikal alanda ürettiğimiz; Kan Saklama Dolapları, Tombosit İnkübatör ve Ajitatör, Plazma Tav, Derin Dondurucu, Yeni Doğan Ürünleri , Etüv, Su Banyosu, İnkübatör, Aşı – Kit – Serum Dolapları ile Türkiye’nin tamamına, Dünya’nın 50 ülkesine hizmet vermeye devam ediyoruz.

hakkımızda

MEDİKAL SOĞUTMA VE ISITMA SİSTEMLERİ

1975 yılında İzmir'de kurulan firmamız, Türkiye geneline ve Dünya'nın birçok ülkesine hizmet vermekte. Yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile Medikal Soğutma & Isıtma Sistemlerinde sektöre farklı  alternatifler sunduk. Uzun bir Ar-ge çalışması sonucunda ortaya çıkan ürünlerimiz ile Türk Patent Enstitüsü tarafından Faydalı Model belgesi aldık. Her yıl ürün grubuna yeni ürünler ekleyerek ürün gamımızı , üretim parkurumuzu ve eş zamanlı olarak satış ve ihracat pazarlarımızı büyütüyoruz.

Satış sonrası hizmet gerektiren ürün satarken ; partnerlerimizin yaşayabilecekleri problemleri öngörüp ; ürünlerimizde oluşabilecek kullanıcı hatalarını teknolojimiz ile minimuma indirip ; ürünlerimizin yerinde onarımına imkan sunan parça değişim eğitimlerini de partnerlerimizle paylaşıyoruz. Üretmenin ,satış ve dağıtımın önemini biliyor ; asıl görevimizin satış sonrasında başladığının farkındalığı ile yolumuza devam ediyoruz.

REFERANSLARIMIZ
ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER
Medikal Soğutma & Isıtma Sistemleri